O Nas


Bumke to mała, rodzinna minifaktura, która swoje zamiłowanie do edukacji dzieci oraz chęci tworzenia przekłada na działanie. Bumke powstało z potrzeby zmiany oraz wsparcia rozwoju najmłodszych. Nasz zespół składa się z:

  • szalonej specjalistki do spraw marketingu i kreatywnych pomysłów na pomoce dla dzieci, z wykształcenia nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, fanki pedagogiki planu daltońskiego i Marii Montessori oraz miłośniczki nauki przez zabawę nieprzeciętnego grafika tworzącego coś zawsze od serca i na specjalną okazję
  • inżyniera dbającego o każdy techniczny szczegół naszych układanek; drewno to jego hobby, a w zakątkach warsztatu znajduje ukojenie i spokój
  • przedszkolaków Twixów – dwóch sióstr testujących prototypy naszych pomocy

Nasze wyroby stanowią efekt końcowy procesu twórczego, który rozpoczyna się od nieszablonowego pomysłu zwizualizowanego jako projekt graficzny, aż po jego realizację. Tworzymy głównie pomoce edukacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które mają na celu wspieranie rozwoju w różnych sferach. Kierujemy się hasłem „bumke bawi i uczy”, gdyż właśnie pedagogika zabawy jest tą częścią, która sprawia, że dzieci w atmosferze zaufania i akceptacji rozwijają się zgodnie ze swoimi możliwościami.

Swoje produkty poddajemy domowym próbom – to właśnie nasze Dzieci są najbardziej wiarygodnymi testerami i to dzięki Ich kreatywności i spontaniczności, zauważamy wielość zastosowań naszych wyrobów. Sami zajmujemy się wszystkim, co związane z działaniem naszego przedsięwzięcia – przyjmujemy zamówienia, malujemy, szlifujemy, kleimy, kompletujemy, aby następnie zapakować i wysłać, a przede wszystkim sprawić radość innym.Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Chcemy podążać za Waszymi oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualny projekt oraz wykonać spersonalizowany upominek. Daj nam się poznać. Czekamy na Ciebie.