Bumke to grupa przyjaciół, która swoje zamiłowanie do tworzenia przekłada na działanie. Nasze wyroby stanowią efekt końcowy procesu twórczego, który rozpoczyna się od nieszablonowego pomysłu zwizualizowanego jako projekt graficzny, aż po jego realizację.Tworzymy głównie pomoce edukacyjne, ale także elementy dekoracji wnętrz oraz upominki okolicznościowe.
Nasza czwórka składa się z szalonej specjalistki do spraw marketingu i kreatywnych pomysłów na pomoce dla dzieci, nieprzeciętnego grafika tworzącego coś zawsze od serca i na specjalną okazję oraz dwóch inżynierów dbających o nasz park maszynowy i realizujących projekty najbardziej wymagających klientów. Swoje produkty poddajemy domowym próbom – to właśnie Dzieci są najbardziej wiarygodnymi testerami i to dzięki Ich kreatywności i spontaniczności zauważamy wielość zastosowań naszych wyrobów.

Osobiście zajmujemy się przyjmowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Chcemy podążać za Waszymi oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualny projekt oraz wykonać spersonalizowany upominek. Daj nam się poznać. Czekamy na Ciebie.